coat gerb

Луганська
        обласна державна
        адміністрація

Обласна
          військово-цивільна
          адміністрація

Офіційний сайт

Безкоштовна гаряча лінія COVID-19:

Особистий кабінет
Новини
12 жовтня 2011 р. - 15:25

У рамках проекту «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного державного урядування в Україні» розробляється ефективна модель громадської участі

За сприяння управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Луганської облдержадміністрації триває реалізація проекту «Громадянин і держава: розвиток партнерства для ефективного державного урядування в Україні», що розроблений Британською Радою в Україні спільно з асоціацією громадських організацій «Соціально-Економічні Стратегії та Партнерства» та Лабораторією законодавчих ініціатив.

 

Головною метою проекту є забезпечення прозорості та вдосконалення місцевого самоврядування в Україні шляхом оптимізації процедур на місцевому і регіональному рівні, залучення громад до управлінського процесу.

 

10 – 11 жовтня 2011 року в м. Святогірську (Донецька область) відбувся третій семінар робочої групи проекту «Громадянин і держава», у якому прийняла участь головний спеціаліст управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськість облдержадміністрації Юлія Родченко. До робочої групи входять представники Луганської та Донецької облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування Луганщини та Донеччини, представники громадськості, що забезпечило всебічний розгляд існуючих причини неефективної громадської участі.

 
 
Під час роботи Крістін Форрестер, консультант зі стратегічних питань Британської Ради в Україні, використовуючи досвід ради Європи, надала низку рекомендації, що можуть бути корисні для розвитку громадянського суспільства.
 
 
Робочою групою виявлені проблеми, що негативним чином впливають на встановлення партнерського діалогу між державою та громадою. Результати роботи учасників семінару планується покласти до фінального документу, який буде містити рекомендації та пропозиції щодо формування дієвої моделі участі громадськості в процесі прийняття рішень та подальшого партнерського діалогу між владою та громадськістю (так звана «Біла книга Стратегії Громадської Участі»).
 
           
Наступна зустріч запланована на початок грудня у м.Києві для узагальнення напрацьованих результатів та розробки кінцевої Стратегії Громадської участі.